доколку ви е преку глава од политика...

Забавно МК

доколку ви е преку глава од политика...

Profile Photo

zabavnomkoffline

  • 25

    Posts

  • 0

    Comments

  • 1.5K

    Views

Windows 10 недостатоците ги учи корисниците колку е важен бекапот.

  Windows 10 до сега имал неколку автоматски ажурирања кои бришеле фајлови на корисници, а пронлематичните ажурирања правеле проблеми и со хардверските драјвери. Поради тоа Microsoft се повеќе ја истакнува можноста за добар бекап кој би можел да служи како одлична поддршка во случаеви кога се губат важни податоци од погодениот компјутер. Проблемите со Windows […] Повеќе

submitted by


Android и iOS корисниците на паметни телефони се предупредени за ‘Exodus’ malware вирусот

Технолошки достигнувања се прават секој ден. За жал, со секој чекор напред се чини дека има поголеми опасности таму во технолошкиот свет. Најновиот доаѓа во форма на малициозен софтвер наречен Exodus, кој ги таргетира корисниците на Android и iOS. Забележано е дека овој тип сајбер-напад може да украде лозинки и фотографии од вашиот паметен телефон. […] Повеќе

submitted by


Напиток за чистење на белите дробови

Пушењето е причина за ракот на белите дробови во повеќе од 85 посто од случаевите, дури и да не сте склони кон овој порок, секојдневно вдишување на поприлично нечист воздух кој ги прља вашите бели дробови, па затоа на истите им е потребно и чистење. Овој напиток потикнува исфрлање на штетните хемиски супстанци  и катранот […] Повеќе

submitted by


Врати се на Врвот

Ad Blocker е Детектиран!

Нашата веб страна нема реклами ки се нападни, исто така нашата веб страна се одржува со помош на рекламирање, и затоа доколку ја подржувате работата на овој сајт ве молиме оневозможете го Ad Blocker. Ви благодариме на разбирањето.

Refresh

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

To use social login you have to agree with the storage and handling of your data by this website.

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Затвори