доколку ви е преку глава од политика...

Забавно МК

доколку ви е преку глава од политика...

Profile Photo

zabavnomkoffline

  • 25

    Posts

  • 0

    Comments

  • 1.5K

    Views

Windows 10 недостатоците ги учи корисниците колку е важен бекапот.

  Windows 10 до сега имал неколку автоматски ажурирања кои бришеле фајлови на корисници, а пронлематичните ажурирања правеле проблеми и со хардверските драјвери. Поради тоа...

read more

Новото чудо на „Хуавеј“ голем удар за ривалите: Моќен, а поволен

Кинескиот производител „Хуавејj“ го претстави својот нов паметен телефон — „Хуавеј енџој 10s“ . Уредот псоедува сензор за отисок на прсти и трострука задна...

read more

Избегнувајте Сончање и стрес

За кожата на телото и лицето да биде убава, потребна е сооедветна нега. Тоа не важи само за жените, туку и за мажите. На...

read more

Google Play полн со опасни апликации

По се изгледа не можеме но и не смее така лесно да им веруваме на апликациите кои се наоѓаат на Google Play продавницата. Всушност,...

read more

Android и iOS корисниците на паметни телефони се предупредени за ‘Exodus’ malware вирусот

Технолошки достигнувања се прават секој ден. За жал, со секој чекор напред се чини дека има поголеми опасности таму во технолошкиот свет. Најновиот доаѓа во...

read more
Please wait ...
Врати се на Врвот

Ad Blocker е Детектиран!

Нашата веб страна нема реклами ки се нападни, исто така нашата веб страна се одржува со помош на рекламирање, и затоа доколку ја подржувате работата на овој сајт ве молиме оневозможете го Ad Blocker. Ви благодариме на разбирањето.

Refresh

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

To use social login you have to agree with the storage and handling of your data by this website.

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Затвори