доколку ви е преку глава од политика...

Забавно МК

доколку ви е преку глава од политика...

Instagram module disabled. Please enable it in the WP Admin > Settings > G1 Socials > Instagram.

Повеќе објави

 • во

  Андроид уредот може да биде хакиран и додека гледате слика

  Бидете внимателни кога на својот паметен телефон отворате слика која сте ја преземале од интернет или сте ја примиле преку порака или емаил апликација. Самото глеање на слики може да го хакира вашиот Андроид благодарејки на новоткриениот критична ранливост која блијае на милиони уреди кои ја користат најновата верзија на оперативниот систем на Гугл, од […] Повеќе

 • Популарно

  во

  Во Русија започна продажба на телефони кои не можат да се хакираат ниту прислушкуваат

  Во Русија започна масовна продажба на телефони со криптозаштита “Kruiz-K” кој е невозможно да се хакира ниту да се прислушува, соопшти за Спутник во прес службата на компанијата “Rosteh”. Телефонот е веќе во продажба. Цената на еден уред чини околу 85.000 рубљи. Приватни лица не можат да го купат, туку само правни лица и тоа […] Повеќе

 • Trending Hot Популарно

  во

  Како да го заштитите вашиот паметен телефон од Хакери

  Можеби на вашиот паметен телефон не чувате државни тајни, но сигурно чувате информации кои би можеле да им послужат на хакерите за кражба на идентитетот или пари од банкарска сметка. Доколку сакате да се заштитите од хакери, инсталирајте ги сите ажурирања на софтверот штом тоа постане достапно.Но кога ќе инсталирате апликација за паметен телефон добро […] Повеќе

 • во

  Златни правила за нанесување на парфем

  Скоро секоја жена, уште како девојка дознала за парфемот, кој соврсено ја опишува и со години не се откажала од него. Односот на карактерот на една жена и нејзиниот парфем стана легенда, бидејки мирисот кој жената го носи на своите рамена на сите јасно им става до знаење, која е она всушност. Нанесувањето на парфемот […] Повеќе

 • Trending Hot Популарно

  во

  Мед со ротквица, кромид и жалфија

  Доколку сакате што побрзо да се ослободите од настинката попратена со кашлање, болки во грлото и други симпоми, традиоциналната медицина ви нуди стари проверени рецепти кои датираат уште од времето на нашите прабаби, па дури и нивните баби. Истакнуваат дека во подготовката треба да се биде упорен за да се постигне целосна ефикасност. * Бела […] Повеќе

 • Hot

  во

  Природни лекови против габична инфекција на ноктите

  Габичните инфекции на ноктите се честа појава. Во почетокот заболувањето почнува со промена на бојата на ноктот во жолтеникава, а потоа со задебелување на ноктената плоча, при што ноктот станува искривен и кршлив, дури постои и голема шанса за нивно опаѓање.Кожата околу и под нокттите може да биде воспалена, па затоа освен ноктите, треба и […] Повеќе

Покажи повеќе
Честитаме! Стигнавте до крајот на интернетот.
Врати се на Врвот

Ad Blocker е Детектиран!

Нашата веб страна нема реклами ки се нападни, исто така нашата веб страна се одржува со помош на рекламирање, и затоа доколку ја подржувате работата на овој сајт ве молиме оневозможете го Ad Blocker. Ви благодариме на разбирањето.

Refresh

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

To use social login you have to agree with the storage and handling of your data by this website.

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Затвори